ALTERNATIVA

Kategorie

Sdílení je aktem lásky

Facebook
Twitter

Starosta Františkových Lázní končí ve své funkci

Ve vedení města Františkovy Lázně dojde ke změně. Dosavadní starosta Františkových Lázní, Otakar Skala („PRO“), podal v pondělí 8. 8. 2016 rezignaci. Ve funkci starosty by měl setrvat ještě po přechodnou dobu do 12. 9. 2016.


Rezignace se týká postu starosty, nikoliv však mandátu řadového městského zastupitele, který bude dosavadní starosta i nadále vykonávat. V personálním složení stávající zastupitelské koalice stran „PRO“ a „Alternativa“ tedy nedojde k žádným změnám a koalice by měla být zachována.


Svou rezignaci dosavadní starosta s předstihem projednal se všemi koaličními zastupiteli. Důvody pro jeho odchod z postu starosty jsou ryze osobní. Pramení z jeho časové zaneprázdněnosti a rozhodnutí upřednostnit svůj pracovní a rodinný život.


Ostatní koaliční zastupitelé rozhodnutí dosavadního starosty respektují. Nový starosta Františkových Lázní by měl vzejít právě z ostatních koaličních zastupitelů. Stát by se tak mělo na některém z nadcházejících jednání zastupitelstva města. Konkrétní podoba nového vedení města bude ještě předmětem jednání koaličních stran.

Foto – autor: Martin Stolař, MAFRA