ALTERNATIVA

Kategorie

Sdílení je aktem lásky

Facebook
Twitter

Povolební prohlášení

Vážení občané a ostatní příznivci Františkových Lázní,

bez ohledu na konkrétní politické preference je třeba vyjádřit poděkování všem z Vás, kdo jste přišli ke komunálním volbám 2018 a převzali tak aktivně svůj díl odpovědnosti za budoucnost Františkových Lázní.

V komunálních volbách uspěla nejlépe volební strana „PRO Zdraví a Sport“, která se ziskem pěti mandátů obhájila svou dosavadní pozici v zastupitelstvu města Františkovy Lázně. Své postavení z předchozího období potvrdila ziskem dvou mandátů také volební strana „ALTERNATIVA pro Frantovky“. Ve vazbě na koaliční spolupráci obou uvedených subjektů v uplynulém volebním období a s ohledem na zachování jejich politické většiny v zastupitelstvu města lze předpokládat pokračování této spolupráce i pro volební období 2018 – 2022.

Věřme, že důvěra, kterou jste jednotlivým zastupitelům v komunálních volbách projevili, bude v nejvyšší možné míře využita ku prospěchu Františkových Lázní a jejich občanů. Přejme si, aby proběhlé komunální volby zajistily kontinuitu v tom dobrém, co bylo v předchozím volebním období realizováno a započato, a současně byly východiskem pro pozvednutí těch záležitostí a oblastí, které je stále ještě možné zlepšit a zkvalitnit.

Františkovým Lázním a jejich obyvatelům pak přejme nejen v příštím volebním období dostatek klidu, osobního i politického zdraví, svobody a ekonomické prosperity. To vše s vědomím, že se to neobejde bez vzájemné podpory a spolupráce nás všech.

ALTERNATIVA pro Frantovky