ALTERNATIVA

Kategorie

Sdílení je aktem lásky

Facebook
Twitter

Po jednání valné hromady společnosti Chevak Cheb, a.s., zvažují Františkolázeňští žalobu.

Na Valné hromadě nedošlo v rozporu s nepsaným úzu sem ke zvolení jednoho z kandidátů FL do dozorčí rady společnosti (Ing. Polidarová). Na protest proti tomu odstoupil vzápětí po svém zvolení také druhý z kandidátů FL (J. Kuchař). Jedná se o předem očekávané projevy zákulisních politických intrik ostatních akcionářů Chevaku.
Zločinci, kteří právě před rokem chtěli zaprodat vodárenské služby Němcům, mají pořád dlouhé prsty. Předseda dozorčí rady Vanoušek, dnes už nic nepředstavující důchodce, ovládá mafiánským způsobem životně důležitou surovinu obyvatel Chebska.
To, že hlasování na CHEVAKu takhle dopadne avizoval bývalý starosta MLÁTILÍK už při druhém zastupitelstvu města FL.
Mafie I. Mlátilíka a socdem funguje, občané jsou až těmi posledními v řadě!
Redakce profrantovky.cz

Jednání valné hromady společnosti Chevak Cheb, a.s., pobouřilo představitele Františkových Lázní. Při volbě členů dozorčí rady hlasováním ´neprošla´ kandidátka Františkolázeňských, odbornice v oboru bývalá ředitelka této společnosti Ing. Michaela Polidarová. Starosta Františkových Lázní Otakar Skala navíc poukazuje na podivné sponzorování, které patrně nahrazuje, minimálně některým politikům, platy, které podle zákona nemohli pobírat za účast v dozorčí radě. Město Františkovy Lázně neskrývá, že další právní kroky proti Chevaku budou následovat.
„Jako významný akcionář jsme navrhli dva své kandidáty na členství v dozorčí radě této společnosti. Místostarostu města Jana Kuchaře a zastupitelku, předsedkyni finančního výboru města a bývalou ředitelku této společnosti Ing. Michaelu Polidarovou,“ uvedl Skala. „Při této nominaci zastupitelé města, stejně tak jako například Mariánské Lázně, vycházeli především z názoru, že akcionáře by v orgánech společnosti měli zastupovat i odborníci a nejenom politici, jako je tomu dosud a bude tomu nejspíš tak i nadále. Se zásadou proporcionality odborné a politické nominace jsme zvolili jednoho odborníka a jednoho politika, abychom tuto zásadu zachovali,“ dodal starosta Františkových Lázní.
Celý článek zde

Zdroj: chebsky.denik.cz